Zverejnili identikit zlodejov z piešťanského múzea

Dvaja muži ukradli z múzea v Piešťanoch vzácne predmety v hodnote 150-tisíc eur.BRATISLAVA 8. decembra (WebNoviny.sk) – Polícia stále pátra po mužoch, ktorý v sobotu 26. novembra, krátko pred záverečnou, ukradli z múzea v Piešťanoch vzácne predmety v hodnote 150-tisíc eur. Teraz má k dispozícii ich identikit. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri ich vypátraní, možno oznámiť na linke 158.

Odporúčame:

Z piešťanského múzea zmizli vzácne šperky, škody sú obrovské

Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, páchatelia si riadne kúpili lístky do múzea, poškodili vitrínu a ukradli prsteň a tri brošne. Utiekli peši smerom do centra.

Jeden z páchateľov bol asi 175 cm vysoký, mal tmavé stredne dlhé vlasy, tmavé oči a okuliare s výrazným rámom a silnými dioptriami. Na oholenej tvári mál výrazné jazvy. Chodil pomalšie, hojdavým spôsobom. Oblečenú mal čiernu bundu s kapucňou, tmavé nohavice a obuté bledé členkové topánky.

Druhý bol nižší asi 170 cm vysoký, mal hnedé vlasy, snedú tvár v porovnaní s ktorou mal výrazne tmavšie ruky. Oblečené mal pravdepodobne tmavomodré nohavice, čierne mokasíny a čiernu bundu do pása.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

8. decembra 2016