Zamaškrťte si na valentínskym menu v Auparku Bratislava

BRATISLAVA 12. februára (WBN/PR) – Dobré menu môže potešiť nielen chuťové poháriky. Navštívte 14. februára Aupark v Bratislave a zahryznite sa do valentínskeho menu, plného chrumkavých zliav a špeciálnych ponúk špičkových značiek. Vybrali sme to najlepšie.
Limitovaná kolekcia kabeliek

Potešte svoj šatník kabelkou, do ktorej sa zamiluje každý váš outfit. Využite jedinečnú ponuku značky Coccinelle. Táto výlučne dámska talianská značka pre vás pripravila špeciálnu limitovanú kolekciu kabeliek s valentínskym motívom. Ako je tomu zvykom, aj pri tejto kolekcii kladie dôraz na detail, strih a návrh, čím deklaruje rukopis talianskych tvorcov módy.

Móda pre úspešné ženy
Odmeňte sa za tvrdú, každodennú prácu. Potešte sa módou mimoriadne elegantnej, a pritom pohodlnej značky Gerry Weber. Jej modely sú určené úspešným ženám, ktoré potrebujú vo svojej práci vyzerať vždy elegantne a príjemne. Teraz navyše môžete využiť valentínsku zľavu vo výške 20% pri nákupe dvoch kusov a viac kusov oblečenia v rámci novej kolekcie. Obdarujte sa štýlovým oblečením, ktoré preslávila Steffi Graf. Módna značka je i v súčasnosti spájaná s tenisom. Jej meno nesie jeden z najznámejších tenisových turnajov na tráve, Gerry Weber Open.

Povedzte „ľúbim ťa“ šperkom

Šperkom vždy zabodujete. Potešte milovanú polovičku alebo urobte radosť sebe štýlovými náušnicami, náhrdelníkom, či náramkom z dielne mimoriadne obľúbenej, pôvodom dánskej značky PANDORA. Teraz si navyše môžete vyskladať šperk podľa vašich predstáv za zvýhodnenú cenu. Pri nákupe akýchkoľvek troch produktov s motívom srdca získa zákazník ten najlacnejší ako darček.

Zamilovaná krásna tvár

Vyzerať neodolateľne je snom každej ženy. Niekde nadelí príroda, inde si je potrebné dopomôcť. Rozmaznajte svoju tvár a pleť kvalitnou kozmetikou Estée Lauder. Počas sviatku zamilovaných získate pri nákupe nad 49€ ako darček riasenku v plnej veľkosti (na výber viacero variantov). Ako tvrdila samotná zakladateľka značky – Estée Lauder: „Obdarovať sa tou najkrajšou tvárou na svete, nie je nič zložité alebo záhadné.“

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

12. februára 2016