Vybrali slogan Slovenska na ME vo futbale, páči sa vám?

Slovensko sa na európskom futbalovom šampionáte predstaví v základnej B-skupine spoločne s Walesom, Ruskom a Anglickom.PARÍŽ 4. mája (WebNoviny.sk) – Futbaloví priaznivci slovenskej reprezentácie vybrali národnému mužstvu spod Tatier prostredníctvom hlasovania slogan pre tohtoročné majstrovstvá Európy vo Francúzsku (10. júna – 10. júla).

Hlasovací formulár bol k dispozícii v sekcii pre fanúšikov na oficiálnom webe podujatia, priaznivci každej z 24 účastníckych krajín kontinentálneho šampionátu mohli do pondelka 2. mája voliť z tria hesiel.

Víťaznými návrhmi pokryjú oficiálne tímové autobusy účastníkov ME, na tom slovenskom bude nápis „Jeden národ, jedno srdce, jeden sen!“. Pre Slovensko boli k dispozícii aj slogany „Jedna lopta, jedna vášeň, jeden tím. Víťazíme spoločne“ a „Za národ, za tím, spolu za víťazstvami“.

Slovensko sa na ME predstaví v základnej B-skupine spoločne s Walesom („Draci povstanú“), Ruskom („Jeden za všetkých a všetci za jedného!“) a Anglickom („Jeden tím, jeden sen“).

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

4. mája 2016