Vo vlaku RegioJetu nahlásili bombu, prehľadáva ho polícia

Polícii dopravca poskytuje všetku súčinnosť a pomáha minimalizovať dopady na cestujúcich.BRATISLAVA 9. februára (WebNoviny.sk) – Vlak spoločnosti RegioJet na ceste z Košíc do Bratislavy mimoriadne zastavil v Spišskej Novej Vsi. Ako informuje denník SME na svojej internetovej stránke, dôvodom je, že polícia vo vlaku hľadá bombu.

„Stalo sa to krátko po 18:00. Ide o príkaz polície, ktorá dala vlak zastaviť. Týka sa to iba jedného vlaku spoločnosti RegioJet,“ povedala SME hovorkyňa Železníc Slovenskej republiky Martina Pavliková. Prehľadávanie vlaku potvrdil SME i košický policajný hovorca Alexander Szabó.

Hovorca RegioJetu Aleš Ondrůj skonštatoval, že polícii dopravca poskytuje všetku súčinnosť a pomáha minimalizovať dopady na cestujúcich. „Veríme, že polícia bude postupovať s maximálnym nasadením tak, aby meškanie a komplikácie pre cestujúcich boli čo najmenšie,“ konštatoval.

Informácie pochádzajú zo stránky: http://domov.sme.sk/c/20090642/vo-vlaku-regiojetu-niekto-nahlasil-bombu-zastavili-ho-v-spisskej-novej-vsi.html#ixzz3zh6zuOIa

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

9. februára 2016