Vinciová dovolila Cibulkovej v Brisbane iba dva gemy

Hlavná singlová súťaž v Brisbane je už bez slovenskej účasti, už v prvom kole sa porúčali Karolína Schmiedlová aj Jana Čepelová. BRISBANE 5. januára (WebNoviny.sk) – Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa s turnajom WTA Premier v austrálskom Brisbane rozlúčila v osemfinále hlavnej súťaže dvojhry, v ktorom podľahla Talianke Roberte Vinciovej nasadenej ako ôsmej hladko dvakrát 1:6 za 72 minút.

Dvadsaťšesťročná Bratislavčanka si v utorkovom zápase päťkrát neudržala svoj servis, odvrátila ďalších šesť brejkbalov, sama si vypracovala iba dva – bez efektu. Spáchala šesť dvojchýb, čelila rovnakému počtu es. Tridsaťdvaročná súperka využila druhý mečbal pri vlastnom servise a v bilancii vzájomných súbojov sa vzdialila na 6:3.

Hlavná singlová súťaž v Brisbane je už bez slovenskej účasti, už v prvom kole sa porúčali Karolína Schmiedlová aj Jana Čepelová.

Výsledok utorňajšieho stretnutia osemfinálového 2. kola hlavnej súťaže dvojhry na tenisovom turnaji WTA Premier Brisbane International v austrálskom Brisbane:

Dvojhra – 2. kolo (osemfinále):
Roberta Vinciová (Tal.-8) – Dominika Cibulková (SR) 6:1, 6:1 za 72 minút

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

5. januára 2016