Útočník Pavol Skalický strelil jeden z najkrajších gólov týždňa v Kontinentálnej hokejovej lige a brankár Barry Brust sa blysol parádnym zákrokom.BRATISLAVA 29. decembra (WebNoviny.sk) – Dvaja hráči HC Slovan Bratislava sa dostali do hitparád za predchádzajúci týždeň Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). Zhodne šieste miesto v jednotlivých rebríčkoch obsadili gól Pavla Skalického do siete Torpeda Nižnij Novgorod a zákroky Barryho Brusta z rovnakého stretnutia.

Mladý útočník Skalický v 56. minúte sobotňajšieho zápasu stanovil po brejkovej situácii na konečných 3:0 pre „belasých“, keď za chrbát brankára Proskuriakova poslal puk vo veľkej rýchlosti z ostrého uhla.

Kanadský gólman Brust pri presilovke súpera v 11. minúte súboja zneškodnil niekoľko striel v krátkom časovom okamihu, napokon neinkasoval v celom dueli a pripísal si čisté konto. Na vrchole hodnotenia najkrajších zásahov skončil Sergej Moziakin z Metallurgu Magnitogorsk, najkrajší zákrok šestnásteho týždňa KHL previedol Ivan Nalimov z Admiralu Vladivostok.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.