Video: Polícia stále pátra po zlodejoch vzácnych šperkov z roku 2016

405267_podozrivi kradez piestanske muzeum.jpg

BRATISLAVA 7. marca (WebNoviny.sk) – Už viac ako dva roky unikajú pred spravodlivosťou zlodeji, ktorí koncom roka 2016 ukradli z piešťanského múzea mimoriadne vzácne šperky.

Podozriví z tohto činu sú stále dvaja muži, ktorí krátko pred záverečnou rozbili vitrínu a ukradli prsteň a tri brošne za minimálne 150 tisíc eur. Polícia po drahých šperkoch pátra aj cez Interpol. Prsteň bol zaradený medzi najhľadanejšie predmety sveta v ich databáze.

“Zo zákona vyšetrovateľ prerušil v tomto prípade trestné stíhanie, no na objasnení krádeže drahých šperkov a zistení páchateľov policajti naďalej intenzívne pátrajú po operatívnej línii,” uviedla trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Ak niekto pozná osoby, ktoré mohli prísť do kontaktu so šperkami alebo spoznal mužov na identikitoch, môže informácie poskytnúť na linke 158, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnej facebookovej stránke polície.

Viac k témam: Interpol, krádež, polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Polícia stále pátra po zlodejoch vzácnych šperkov z roku 2016 © SITA Všetky práva vyhradené.

7. marca 2019