MADRID 24. apríla (WebNoviny.sk) – Futbalisti FC Barcelona zvíťazili na trávniku Deportiva Alavés 2:0 v utorňajšom zápase 34. kola španielskej najvyššej súťaže La Ligy.

Katalánci rozhodli o svojom triumfe v druhom polčase, keď sa v priebehu piatich minút presadili Carles Aleňa a z pokutového kopu Luis Suárez.

Vo zvyšných dvoch utorňajších stretnutiach sa tešili z trojbodových ziskov tímy bojujúce o záchranu medzi španielskou elitou. Huesca doma zdolala Eibar 2:0 a Valladolid pokoril Gironu 1:0.

Viac k témam: FC Barcelona, La Liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: FC Barcelona s triumfom 2:0, zvíťazili aj tímy bojujúce o záchranu v La Lige © SITA Všetky práva vyhradené.