Video: Daňo inkasoval tvrdý úder ramenom tváre

Marko Daňo zostal poriadne otrasený ležať na ľade, ťažko sa z neho dvíhal až po chvíli. WINNIPEG 9. marca (WebNoviny.sk) – Utorkový duel Winnipegu proti Nashvillu (2:4) v zámorskej hokejovej NHL nepriniesol len premiérový bod slovenského útočníka Marka Daňa vo farbách Jets. Mladý Slovák v druhej tretine inkasoval nepríjemný zákrok od súperovho útočníka Austina Watsona. Dvadsaťštyriročný americký krídelník zasiahol slovenského reprezentanta ramenom do tváre a dostal za to trest do konca duelu.

Odporúčame:

Video: Tatarov gól Detroit nezachránil, Daňo získal prvý bod

Zdeno Chára má dvojičky, chlapci sa volajú Ben a Zack

Marko Daňo zostal poriadne otrasený ležať na ľade, ťažko sa z neho dvíhal až po chvíli. To už Watson kráčal do šatne. Hostia v tom čase viedli 2:1 a počas päťminútovej presilovky si vypracovali niekoľko šancí, vyrovnať sa im však nepodarilo. V 54. min síce po asistencii Marka Daňa skorigoval Jacob Trouba na 2:3, ale Predators si už víťazstvo nenechali ujsť.

„Ubránili sme sa pri dlhom oslabení a to bolo veľmi dôležité. Dodalo nám to silu do ďalších minút stretnutia a napokon sme ho zvládli,“ povedal po zápase obranca hostí Roman Josi, ktorý na ľade strávil 28:43 min.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

9. marca 2016