Video: Búrlivák Balotelli sa opäť predviedol, oslavu gólu vysielal naživo na Instagrame

404839_mario balotelli 676x489.jpg

MARSEILLE 4. marca (WebNoviny.sk) – Talian Mario Balotelli sa opäť stal stredobodom pozornosti vo svete futbalu. Keď v sobotňajšom zápase 27. kola najvyššej francúzskej súťaže Ligue 1 skóroval za Olympique Marseille v stretnutí proti St. Étienne (2:0), chytil do ruky mobil a oslavu gólu vysielal naživo na svojom instagramovom profile.

Stalo sa tak už v 12. minúte stretnutia, kedy otvoril skóre duelu z pekného voleja po dobre zahranom rohovom kope domácich.

„Samozrejme, moja oslava gólu bola naplánovaná. S jedným z pracovníkov tlačového oddelenia som bol dohodnutý, že bude mať po ruke k dispozícii môj smartfón a ak sa mi podarí skórovať, urobíme ‚instastory‘,“ vysvetlil po zápase 28-ročný útočník pre televízny program Canal Football Club. Táto oslava gólu obletela celý svet, čo však Balotelli očakával. „Čokoľvek, čo ja urobím, obletí celý svet,“ svojsky dodal kontroverzný taliansky zakončovateľ.

Mario Balotelli prestúpil koncom januára do Marseille z konkurenčného OCG Nice. Odvtedy odohral za Olympique štyri ligové duely, v ktorých sa mu podarilo streliť už tri góly.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#allezlom? #bravolesgars #supporterambiancemagnifiquemerci???? @pumafootball @olympiquedemarseille #thefirstinstagramhistoryafteragol #NEWCELEBRATION
Príspevok, ktorý zdieľa Mario Balotelli???‍?‍?? (@mb459), 3 Mar 2019 o 2:10 PST

Viac k témam: Ligue 1, Olympique Marseille
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Búrlivák Balotelli sa opäť predviedol, oslavu gólu vysielal naživo na Instagrame © SITA Všetky práva vyhradené.

4. marca 2019