Vandeweghová si preklepla Tecaua, hľadala fotky bez trička

Americko-rumunský pár CoCo Vandeweghová a Horia Tecau sa prebojoval do finále mixu Australian Open.MELBOURNE 29. januára (WebNoviny.sk) – Americká tenistka CoCo Vandeweghová donedávna poznala Rumuna Horiu Tecaua natoľko málo, že si ho musela prelustrovať na webe, keď dostala sprostredkovanú ponuku na spoločnú miešanú štvorhru na melbournských grandslamových Australian Open. Medzičasom postúpili už do finále mixu.

VŠETKY SPRÁVY Z AUSTRALIAN OPEN

Obrazom: Najkrajšie momenty zo semifinále Australian Open

„Dozvedela som sa o tom, že je voľný, keď ma oslovil tréner Andrei Pavel. Povedala som, že možno, ešte neviem. Následne som si Horiu vygooglila, či spĺňa všetky kritériá. Hľadala som na webe nejaké jeho fotky bez trička, aby som sa presvedčila o ´six-packu´ na bruchu. Viete, človek si občas musí počínať aj plytko. Vyhovel mojim nárokom, dali sme sa dokopy a teraz sme tu…“ so smiechom uviedla Vandeweghová po úspechu v piatkovom semifinále proti slovinsko-filipínskemu páru Andreja Klepačová, Treat Huey (6:4, 6:4). „Zjavne ste dobre vyzerajúci muž,“ podotkla spovedajúca Rennae Stubbsová, Rumun oslavne zdvihol ruky nad hlavu.

Vandeweghová a Tecau budú v nedeľu od 6.00 h SEČ hrať vo finále mixu s úspešnými z piatkového stretnutia Sania Mirzová, Ivan Dodig (India/Chor.-1) – Jelena Vesninová, Bruno Soares (Rus./Braz.-5).

Odporúčame:

Mihalíková postúpila do finále dvojhry na Australian Open

Bouchardovej hlava opäť témou, za všetko môže táto fotka

Hingisová a Mirzová získali deblový titul na Australian Open

Video: Kerberová vyzve Serenu vo finále Australian Open

Video: Djokovič na Australian Open vyhral súboj titanov

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

29. januára 2016