V predaji vstupeniek na MS v hokeji 2019 v Bratislave a Košiciach došlo k výraznej zmene

395248_listky.jpg

BRATISLAVA 28. februára (WebNoviny.sk) – Posledný februárový deň priniesol zásadnú zmenu v predaji vstupeniek na tohtoročné hokejové majstrovstvá sveta na Slovensku (10. – 26. mája).

Od 28. februára 2019 si môžu fanúšikovia zakúpiť vstupenky na jednotlivé zápasy šampionátu, čím sa začala ďalšia fáza predaja. K dispozícii sú navyše aj nové VIP vstupenky, ktoré doteraz v ponuke neboli a ponúknu ich majiteľom hodnotnejší zážitok.

„Oddnes sú v predaji vstupenky, ktoré sa nevypredali v balíkoch. Lístok na šampionát si záujemcovia budú môcť kúpiť už od 10 eur. Vstupenky sa týmto spôsobom budú predávať až do majstrovstiev sveta a rovnako tak i počas šampionátu priamo na štadiónoch v Bratislave a v Košiciach,“ uvádza sa v tlačovej správe vyjadrenie prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Martina Kohúta.

Dve cenové kategórie

Vstupenky na majstrovstvá sveta sa predávajú v dvoch cenových kategóriách. Za lístok na zápas základnej skupiny v Bratislave a v Košiciach zaplatia záujemcovia 20 až 75 eur (1. kategória) alebo 10 až 60 eur (2. kat.). Vo štvrťfinále sa budú ceny pohybovať na úrovni 100 eur (1. kat.), resp. 70 eur (2. kat.). Od semifinále bude program šampionátu situovaný výlučne do slovenskej metropoly.

Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu uvidia diváci semfinálové súboje za 200 eur (1. kat.), resp. 160 eur (2. kat.). Vstupenky na zápas o 3. miesto stoja 180 eur (1. kat.), resp. 145 eur (2. kat.) a finále 350 eur (1. kat.) resp. 300 eur (2. kat.).

„Do predaja tiež pôjdu VIP vstupenky, ktorých majiteľov čaká pohodlnejšie sedenie, občerstvenie – jedlo a nápoje v cene vstupenky. Na štadión sa majitelia týchto vstupeniek dostanú pohodlnejšie, samostatným vchodom,“ prezradila riaditeľka komunikácie šampionátu Michaela Grendelová.

Treba vyplniť online formulár

Spôsob predaja vstupeniek zostáva rovnaký ako v predchádzajúcich etapách distribúcie. Pred zakúpením lístka je potrebné vyplniť online registračný formulár na stránke oficiálneho predajcu vstupeniek.

Až po jeho vyplnení a verifikácii prostredníctvom SMS kódu si môže fanúšik zakúpiť lístok. Tento krok má eliminovať snahy priekupníkov. Lístky sa dajú kupovať či rezervovať iba online na stránkach 2019.iihfworlds.com, hockeyslovakia.sk alebo na stránke oficiálneho predajcu, spoločnosti Ticketportal.

„Predaj vstupeniek na majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji je naďalej spojený aj s istými obmedzeniami. Jeden záujemca si môže kúpiť maximálne štyri kusy vstupeniek na konkrétny zápas, v platnosti tiež ostáva overenie konta pri nákupe prostredníctvom SMS brány,“ podotkla Michaela Grendelová.

Viac k témam: Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2019, SZĽH Slovenský zväz ľadového hokeja, vstupenky
Zdroj: Webnoviny.sk – V predaji vstupeniek na MS v hokeji 2019 v Bratislave a Košiciach došlo k výraznej zmene © SITA Všetky práva vyhradené.

28. februára 2019