Univerzita Komenského obstaráva počítače za 3,2 milióna eur

Univerzita vyhlásila obstarávanie za 1,6 milióna eur na notebooky a ďalšie obstarávanie za 1,6 milióna eur na kancelárske počítače. Výsledkom oboch obstarávaní má byť rámcová dohoda s jediným uchádzačom na 48 mesiacov.

BRATISLAVA 16. apríla (WebNoviny.sk) – Univerzita Komenského v Bratislave vyhlásila verejné obstarávanie na dodávku notebookov. Výsledkom obstarávania má byť rámcová dohoda s jediným uchádzačom na 48 mesiacov. Predpokladaná hodnota zákazky bez DPH je pritom 1 600 000 eur. Vyplýva to z oznámenia, ktoré zverejnil Vestník verejného obstarávania.

Súčasťou zákazky sú notebooky, tablety, mobilné telefóny a príslušenstvo k dodávaným zariadeniam. Lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť na obstarávaní je do 23. mája do 10:00.

Univerzita zároveň vyhlásila aj ďalšie samostatné obstarávanie na dodávku počítačov a monitorov. Súčasťou zákazky sú kancelárske, výukové a výkonné počítače, All-In-One zariadenia a monitory. Výsledkom obstarávania má byť rovnako rámcová dohoda s jediným uchádzačom na 48 mesiacov. Predpokladaná hodnota zákazky bez DPH je tiež 1 600 000 eur.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

17. apríla 2016