Sulík „vyveštil“, čo v roku 2018 ponúkne vládna trojka Smer-SD, Most-Híd a SNS

363151_richard sulik 676x448.jpg

BRATISLAVA 2. januára (WebNoviny.sk) – V roku 2018 bude pokračovať vláda v štýle vládnutia ako doteraz. Pre agentúru SITA to v rozhovore uviedol predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík. „Spoločnosť bude otravovať korupčnými kauzami vládna koalícia. Bude konfrontovaná tou bezradnosťou,“ povedal.

Podľa Sulíka môžeme očakávať ďalšie populistické riešenia a rozhodnutia. „Typu niekde pridajme, či donúťme podnikateľov platiť 13. a 14. plat a rôzne príplatky,“ podotkol a očakáva aj zvyšovanie minimálnej mzdy.

Odporúčame:
Slovensko v uplynulých 25 rokoch premárnilo veľa príležitostí, tvrdí predseda SaS Richard Sulík

„Myslím, že sa nevyhneme ani rozporuplným krokom, na jednej strane budú hovoriť o integrácii v EÚ a na druhej strane sa dočkáme vystúpenia podobného ako mal Andrej Danko v ruskej dume,“ uviedol Sulík s tým, že miera konfliktov medzi koaličnými stranami sa nezmení.

Z pohľadu SaS líder liberálov očakáva rok plný úloh. „SaS sa bude pripravovať, aby sme boli poctivo nachystaní na prevzatie zodpovednosti za Slovensko po parlamentných voľbách, nech už sú kedykoľvek. Nehovorím, že sme bezchybní, ale sme o svetelné roky lepší ako táto vládna partička,“ uzavrel Sulík.

Viac k témam: minimálna mzda, Most-Híd, Richard Sulík, SaS Sloboda a Solidarita, Smer-SD, SNS Slovenská národná strana, Vláda SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Sulík „vyveštil“, čo v roku 2018 ponúkne vládna trojka Smer-SD, Most-Híd a SNS © SITA Všetky práva vyhradené.

2. januára 2018