Slovnaft Cup (žreb): V osemfinále aj zápasy fortunaligistov FC Spartak Trnava – AS Trenčín a MFK Ružomberok – DAC

459625_iko_9401u 676x451.jpg

25.3.2021 (Webnoviny.sk) – Štvrtkový žreb osemfinále slovenskej pohárovej súťaže Slovnaft Cupu 2020/2021 vo dvoch prípadoch proti sebe určil fortunaligistov. Šlágrom budú súboje FC Spartak TrnavaAS Trenčín a MFK RužomberokFK DAC 1904 Dunajská Streda.

V piatich dvojiciach sa budú konfrontovať fortunaligové tímy s mužstvami z druhej najvyššej súťaže, konkrétne sú to: FC KošiceŠKF Sereď, MFK Tatran Liptovský MikulᚊK Slovan Bratislava, FK Železiarne PodbrezováMŠK Žilina, FC ViOn Zlaté MoravceMFK Skalica a FC PetržalkaFK Pohronie Žiar nad Hronom / Dolná Ždaňa. Jedine súboj MFK Dukla Banská Bystrica – KFC Komárno bude konfrontácia dvoch zástupcov z II. ligy.

Vzhľadom na nestálu pandemickú situáciu s koronavírusom zatiaľ nie je isté, či sa zápasy budú hrať na neutrálnej pôde alebo s výhodou domáceho prostredia pre niektoré tímy. Súboje osemfinále, resp. 5. kola 52. ročníka Slovenského pohára – Slovnaft Cupu majú odohrať v dňoch 6. a 7. apríla, už o týždeň neskôr 14. apríla je na programe štvrťfinále. Tieto termíny zatiaľ nie sú potvrdené.
Žreb osemfinále Slovnaft cupu 2020/2021:MFK Dukla Banská Bystrica – KFC Komárno
FC Košice – ŠKF Sereď
MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠK Slovan Bratislava
MFK Ružomberok – FK DAC 1904 Dunajská Streda
FK Železiarne Podbrezová – MŠK Žilina
FC ViOn Zlaté Moravce – MFK Skalica
FC Petržalka – FK Pohronie Žiar nad Hronom / Dolná Ždaňa
FC Spartak Trnava – AS Trenčín

Viac k témam: futbal, Slovnaft cup
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovnaft Cup (žreb): V osemfinále aj zápasy fortunaligistov FC Spartak Trnava – AS Trenčín a MFK Ružomberok – DAC © SITA Všetky práva vyhradené.

25. marca 2021