Slováci s J. Hudáčkom v bránke, ale bez L. Hudáčka v útoku

Prvýkrát v prípravnom období pred MS 2016 si zahrajú obrancovia Martin Marinčin a Juraj Mikuš a tiež útočník Martin Bakoš.SKALICA 28. apríla (WebNoviny.sk) – Prvý z dvojice záverečných prípravných zápasov pred odchodom na majstrovstvá sveta v hokeji odohrajú slovenskí reprezentanti vo štvrtok proti Dánom v Skalici (18.00) s Júliusom Hudáčkom v bránke, ale bez Libora Hudáčka v útoku. Do štvrtkovej zostavy sa nezmestili ani obrancovia Adam Jánošík, Oldrich Kotvan a Lukáš Kozák a tiež útočník Michal Hlinka. Naopak, prvýkrát v prípravnom období pred MS 2016 si zahrajú obrancovia Martin Marinčin a Juraj Mikuš a tiež útočník Martin Bakoš. Kapitánom bude skúsený obranca Andrej Sekera.

V domácom prostredí to bude pre neho premiéra na tomto poste v seniorskom ponímaní. „V mládežníckych výberoch sa mi stalo, že som bol kapitánom, ale toto bude celkom iné. Teším sa na zápas pred slovenskými divákmi a verím, že ich odmeníme víťazstvom,“ povedal Andrej Sekera. Informácie priniesol portál Slovenského zväzu ľadového hokeja.

Prípravný zápas v Skalici (28. 4. o 18.00 h):
Zostava SR vo štvrtok proti Dánsku: J. Hudáček – Meszároš, Sersen, Sekera, Marinčin, Graňák, J. Mikuš, Jaroš, Švarný – Bakoš, Réway, Daňo – Cehlárik, Viedenský, Šťastný – Dravecký, Marcinko, Bartánus – Hrnka, Lušňák, Skalický

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

28. apríla 2016