Slováci nastúpia proti Francúzom v bránke s J. Hudáčkom

Zostava slovenskej hokejovej reprezentácie v nedeľňajšom večernom súboji na MS 2016 proti Francúzsku.PETROHRAD 8. mája (WebNoviny.sk) – Slovenská hokejová reprezentácia nastúpi na majstrovstvách sveta v nedeľňajšom súboji základnej B-skupiny proti výberu Francúzska (hrá sa o 19.15 h SELČ) bez zmien v zložení jednotlivých formácií.

VŠETKO O MAJSTROVSTVÁCH SVETA V HOKEJI 2016

V porovnaní so sobotňajším víťazným duelom s Maďarmi (4:1) však dostane šancu chytať od začiatku Július Hudáček, v sobotu bol v nasadení Branislav Konrád.

Odporúčame:

Krvavý Kundrátek a prekvapenia, pozrite si fotky z 2. dňa MS

„Do bránky pôjde Julo, medzi korčuliarmi zatiaľ bez zmien. Teraz na nás čaká videopríprava a budeme sa snažiť odstrániť nejaké chyby,“ povedal tréner Cíger po predpoludňajšom rozkorčuľovaní a doplnil: „Máme dosť zápasov a chceme vyťažiť oboch gólmanov. Nemáme veľké výkonnostné rozdiely medzi brankármi ani korčuliarmi.“

Tréner Zdeno Cíger v sobotu popoludní sledoval s asistentmi a generálnym manažérom prvé dve tretiny duelu Nemecko – Francúzsko a odniesol si z tohto zápasu niekoľko poznatkov. „Francúzi v úvode stretnutia čakali na chyby súpera. My musíme hrať disciplinovane a nepúšťať protivníka do prečíslení a do šancí,“ zhodnotil hlavný kouč tímu SR.

Zostava slovenskej hokejovej reprezentácie v nedeľňajšom večernom súboji proti Francúzsku:

J. Hudáček – Meszároš, Sersen, Marinčin, Sekera, Graňák, J. Mikuš, Švarný, Jaroš – M. Bakoš, Réway, Daňo – Jurčo, Viedenský, L. Hudáček – Dravecký, T. Marcinko, M. Bartánus – T. Hrnka, A. Šťastný, Lušňák

Tieto správy prinášame s podporou internetových stávok eTIPOS.sk.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

8. mája 2016