Škrtel hral za rezervu ‚The Reds‘ a dostal červenú kartu

Výber FC Liverpool do 21 rokov prehral 2:3 v stredajšom stretnutí semifinále tamojšej pohárovej súťaže na ihrisku mladíkov West Hamu United.LIVERPOOL 17. marca (WebNoviny.sk) – Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie v službách anglického FC Liverpool Martin Škrtel nastúpil druhýkrát po zranení stehenného svalu za rezervné mužstvo svojho zamestnávateľa, stredajší duel semifinále tamojšej pohárovej súťaže na pôde „dvadsaťjednotky“ West Hamu United napokon nedohral. Nie však pre zdravotnú indispozíciu, dôvodom bolo inkasovanie dvoch žltých a následne červenej karty v predĺžení predmetného stretnutia, domáci „kladivári“ zvíťazili 3:2. Informácie priniesli oficiálne weby LFC a West Hamu.

Tréner A-tímu FC Liverpool Jürgen Klopp sa rozhodol dopriať Škrtelovi radšej porciu medzi mladíkmi, nekompromisný stopér nefiguruje v jeho plánoch pre štvrtkovú odvetu osemfinále Európskej ligy na pôde Manchestru United (prvý zápas pre Liverpool 2:0).

Tridsaťjedenročný skúsený zadák Škrtel nedohral 20. decembra stretnutie elitnej Premier League na trávniku Watfordu (0:3) a nútene pauzoval pre zranenie zadného stehenného svalu. V piatok 11. marca absolvoval súťažný návrat, za liverpoolsku rezervu hral 60 minút proti „dvadsaťjednotke“ Manchestru United (1:1). Škrtel figuruje v nominácii trénera reprezentácie SR Jána Kozáka na medzištátne prípravné stretnutia proti Lotyšsku (25. marca v Trnave) a Írsku (29. marca v Dubline).

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.