Rýchlejšia trasa pre dopravcov cez stredozápadné Anglicko

BRATISLAVA 20. apríla (WBN/PR) – Kartou DKV možno najnovšie hradiť poplatky za využitie diaľnice M6 Toll, ktorá je alternatívou za preťaženú diaľnicu M6. Vodiči tak spoľahlivo a rýchlo prejdú grófstvom West Midlands v stredozápadnom Anglicku a vyhnú sa úsekom na M6, kde hrozia časté obmedzenia rýchlosti spôsobujúce nezanedbateľné dopravné zdržanie.

Mýto na diaľnici M6 Toll sa vzťahuje na všetky vozidlá. Spoplatnený úsek je dlhý 27 míľ (43 kilometrov) a poplatky sú závislé na prejdenej vzdialenosti a kategórií vozidla (viac informácií nájdete na www.m6toll.co.uk/pricing). Spoplatnený úsek diaľnice s označením M6 Toll vedie paralelne s bezplatnými úsekmi diaľnice M6. Vodiči môžu diaľnicu M6 Toll opustiť, alebo na ňu nabehnúť na rôznych diaľničných križovatkách po celej trase.

Platiť kartou DKV na mýtnych staniciach možno pri prejazde špeciálnymi pruhmi pre úhrady kartou alebo priamo u obsluhujúceho personálu. Uhradené poplatky sú fakturované dvakrát mesačne, a zároveň sú prehľadne zdokumentované v aplikácii DKV eReporting.

DKV Euro Service je dlhodobým lídrom v servise pre dopravcov
DKV Euro Service je jednou z vedúcich servisných spoločností v oblastiach logistiky a cestnej prepravy, ktorá už od roku 1934 ponúka profesionálom v doprave nespočetné množstvo služieb zameraných na optimalizáciu nákladov a efektívne riadenie vozových parkov na európskych cestách. Medzi ne patria napríklad bezhotovostné platby za produkty a služby u 60 000 obchodníkov so širokým portfóliom ponúkaných značiek, a tiež služby jednorazovej úhrady mýta alebo vratky dane z pridanej hodnoty a spotrebnej dane.

DKV Euro Service je súčasťou DKV MOBILITY SERVICES Group. Skupina je zastúpená v 42 krajinách, zamestnáva vyše 700 pracovníkov po celej Európe a v roku 2015 dosiahla obrat 5,8 miliárd eur. V minulom roku bolo v obehu približne 2,5 milióna servisných kariet DKV a palubných jednotiek u viac ako 120 000 zákazníkov. V rovnakom roku bola karta DKV už po jedenásty krát za sebou vyhlásená „Najlepšou značkou“ v kategórii palivových a servisných kariet.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

20. apríla 2016