Ruskí hokejisti v Pohári prvého kanála rozdrvili Fínov

O svojom víťazstve rozhodol ruský výber už v prvej tretine, ktorú vyhral jednoznačne o štyri góly.MOSKVA 19. decembra (WebNoviny.sk) – Hokejisti Ruska zvíťazili v sobotňajšom zápase Pohára Prvého kanála v rámci série Euro Hockey Tour nad Fínskom vysoko 8:1.

„Zborná“ rozhodla o svojom triumfe už v prvej tretine, ktorú vyhrala 4:0. Po dva góly strelili Iľja Kovaľčuk, Andrej Radulov a Danis Zaripov. Prvý dvaja menovaní si navyše pripísali aj po jednej asistencii.

Euro Hockey Tour – Pohár Prvého kanála – sobotňajšie výsledky:

MOSKVA
Fínsko – Rusko 1:8 (0:4, 1:3, 0:1)
Góly: 35. Pihlström (Lajunen, I. Filppula) – 2. Zaripov (Moziakin), 2. Apalkov (I. Grigorenko), 7. A. Radulov (Kiselevič, Šipačov), 13. A. Radulov (Kovaľčuk, Šipačov), 30. Chudinov (Antipin, Moziakin), 37. Kovaľčuk (Chudinov, Antipin), 40. Kovaľčuk (A. Radulov, D. Višnevsky), 56. Zaripov (Jakovlev,