Rihanna zverejnila videoklip ku skladbe Needed Me

O réžiu novinky z interpretkinej ôsmej štúdiovky Anti (2016) sa postaral filmár Harmony Korine.BRATISLAVA 21. apríla (WebNoviny.sk) – Barbadoská speváčka Rihanna zverejnila videoklip k piesni Needed Me.

V novinke o nevydarenom vzťahu sa 28-ročná interpretka predstavila ako žena, ktorá sa chce pomstiť svojmu bývalému partnerovi, pričom počas celého klipu sa striedajú zábery na ňu ako v priehľadnom župane drží zbraň či ako kráča cez striptízový klub, v ktorom sa muž nachádza. O réžiu videa sa postaral filmár Harmony Korine, ktorý pracoval napríklad na snímke Spring Breakers (2012).

Skladba Needed Me je ďalším singlom zo speváčkinej ôsmej štúdiovky Anti, ktorá vyšla 27. januára. Rodáčka zo Saint Michael z nej už stihla predstaviť single Work s kanadským rapperom Drakeom a Kiss It Better. Interpretka k nahrávke absolvuje aj svetové turné, počas ktorého sa predstaví napríklad 26. júla v pražskej O2 Aréne a 9. augusta vo viedenskej Stadthalle.

Rihanna, celým menom Robyn Rihanna Fenty, sa ako 16-ročná presťahovala z rodného Barbadosu do USA.

Debutovala v roku 2005 albumom Music Of The Sun, s ktorým sa rovnako ako s ďalšími šiestimi štúdiovkami prebojovala do prvej desiatky albumového rebríčka Billboard 200. Ten však po prvý raz dobyla až s albumom Unapologetic (2012). Tento úspech sa jej podarilo zopakovať aj so spomínanou novinkou Anti. K jej najväčším hitom patria skladby ako SOS, Umbrella (feat. Jay Z), Don’t Stop The Music, Take A Bow, Disturbia, Rude Boy, Only Girl (In The World), What’s My Name? (feat. Drake), S&M, We Found Love (feat. Calvin Harris), Where Have You Been, Diamonds a Stay (feat. Mikky Ekko).

Je držiteľkou ôsmich cien Grammy, deviatich American Music Awards vrátane Icon Award, dvoch BRIT Awards a desiatok ďalších ocenení. Ako herečka sa predstavila napríklad v snímkach Bojová loď (2012), To je koniec! (2013) a Annie (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky pitchfork.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

21. apríla 2016