Pamela Anderson sa predstaví vo filme Baywatch

Herečka je druhou členkou pôvodného obsadenia seriálu, ktorá si v snímke zahrá. Okrem nej sa v projekte ukáže aj David Hasselhoff.BRATISLAVA 22. apríla (WebNoviny.sk) – Kanadsko-americká herečka Pamela Anderson sa predstaví vo filme Baywatch inšpirovanom rovnomenným seriálom, u nás známym aj ako Pobrežná hliadka, z rokov 1989 až 2001.

Prostredníctvom služby Instagram o tom informoval Dwayne Johnson, ktorý v pripravovanej snímke stvárni plavčíka Mitcha Buchannona. „Predstavila svetu CJ Parkerovú a pre najúspešnejšiu televíznu šou všetkých čias sa stala jednou z najikonickejších postáv generácie,“ napísal 43-ročný herec dodávajúc, že bez 48-ročnej rodáčky z Ladysmithu by film nevznikol.

Novinku začali nakrúcať 22. februára pod vedením režiséra Setha Gordona. Okrem Johnsona sa v nej ukážu aj Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra, Kelly Rohrbach alebo Hannibal Buress. Anderson je druhá z pôvodného obsadenia seriálu, ktorá sa v dlho očakávanej snímke predstaví. Okrem nej si vo filme zahrá aj prvý predstaviteľ Mitcha Buchannona – David Hasselhoff. Baywatch plánujú uviesť do kín na budúci rok.

Pamela Anderson si okrem spomínanej Pobrežnej hliadky zahrala aj v seriáli V.I.P. – Agentúra Vallery Ironsovej (1998 – 2002) či v snímkach ako Scary Movie 3 (2003) alebo Superhrdina (2008).

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

22. apríla 2016