OMV ponúka prémiové palivo MaxxMotion zadarmo

BRATISLAVA 25. januára (WBN/PR) – Štyri februárové týždne budú na čerpacích staniciach OMV obdobím maximálnej kvality zadarmo. Spoločnosť OMV vyhlasuje spotrebiteľskú akciu, počas ktorej bude vždy dva dni v týždni počas jednej hodiny ponúkať svoje prémiové palivo MaxxMotion bezplatne. Miesto najvýhodnejšieho tankovania určia zákazníci sami v online hlasovaní a dozvedia sa ho z vysielania Rádia Expres. Členovia bonusového klubu OMV SMILE & DRIVE navyše budú môcť počas trvania akcie vyhrať vozidlo Mercedes-Benz GLC.

Možnosť získať palivo OMV MaxxMotion úplne zadarmo dostane každý zákazník, ktorý bude mať na skle svojho vozidla umiestnenú nálepku MaxxMotion. Na jej získanie stačí v období od 18. januára 2016 do 28. februára 2016 natankovať na ktorejkoľvek zo 63 zúčastnených čerpacích staníc OMV aspoň 25 litrov prémiového paliva.

Samotná akcia prebieha od 1. do 28. februára. OMV bude v spolupráci s Rádiom Expres vyzývať poslucháčov na zapojenie sa do online hlasovania na stránke www.omv.sk/tankovaniezadarmo. Kde sa nachádza čerpacia stanica, ktorá získala najviac hlasov, sa poslucháči dozvedia z vysielania rádia. Od tej chvíle začne plynúť hodinový limit, počas ktorého bude na zvolenej čerpacej stanici možnosť natankovať do osobného vozidla až 30 litrov prémiového paliva OMV MaxxMotion úplne bezplatne.

Akcia „Tankujte MaxxMotion palivá zadarmo“ bude prebiehať od 1. do 28. februára, vždy dvakrát v kalendárnom týždni po jednej hodine na jednej čerpacej stanici OMV.
Spolu so spotrebiteľskou akciou bude prebiehať aj súťaž pre členov bonusového klubu OMV SMILE & DRIVE. Člen, ktorý pri získaní nálepky vyplní aj súťažný leták, bude zaradený do žrebovania o jedno z troch vozidiel Mercedes-Benz GLC. Auto môže získať na používanie počas víkendu, jedného týždňa alebo jedného mesiaca.

Prémiový rad palív MaxxMotion od OMV obsahuje špeciálne aditíva, vďaka ktorým dosahuje omnoho vyššiu kvalitu, než akú si vyžadujú štandardy. Pridané zložky udržiavajú palivové systémy motora čisté a okrem toho odstraňujú i nahromadené usadeniny a nečistoty z ventilov a vstrekovačov paliva. Výsledkom je lepšia ochrana motora a jeho predĺžená životnosť.
Účinky palív MaxxMotion sú ovplyvnené aj vozidlom, správaním vodiča a technickým stavom motora a sú založené na porovnaní so štandardnými palivami bez aditív, ktoré spĺňajú minimálne požiadavky podľa slovenských noriem kvality paliva STN EN 590 a STN EN 228.

Informácie o spoločnosti:

OMV Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave a s 91 čerpacími stanicami má na Slovensku 18 % podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb – čerpacími stanicami pre ľudí i vozidlá. Zákazníci OMV majú k dispozícii palivá, mazivá i umývacie služby; 60 obchodov VIVA navyše ponúka ľahké jedlá, občerstvenie a širokú škálu ďalších služieb. Spoločnosť OMV Slovensko priamo zamestnáva 180 ľudí a prostredníctvom svojej siete čerpacích staníc vytvorila 966 pracovných miest.
Viac informácií nájdete na www.omv.sk.

OMV Aktiengesellschaft

S predajmi v rámci skupiny 36 miliárd eur a 25 500 zamestnancami v roku 2014 je OMV Aktiengesellschaft najväčšou obchodovateľnou priemyselnou spoločnosťou Rakúska. Prieskumný a produkčný segment má silné postavenie v Rakúsku a Rumunsku a rozširujúce sa medzinárodné portfólio. Denná produkcia v roku 2014 bola približne 309-tisíc barelov denne. OMV prevádzkuje aj sieť plynovodov v Rakúsku a plynové zásobníky v Rakúsku a Nemecku. V segmente rafinácie má OMV ročnú kapacitu rafinácie na úrovni 17,8 milióna ton a ku koncu roka 2014 prevádzkovala približne 4100 čerpacích staníc v 11 krajinách. V roku 2014 dosiahol objem predaja plynu 123 TWh.

O VIVA

Od roku 1994 OMV, čerpacia stanica pre ľudí a autá, ponúka svojim zákazníkom viac než len palivo. Obchodné priestory, gastronómia a ďalšie služby sú na OMV neustále rozširované podľa želaní a požiadaviek zákazníkov. VIVA založila novú kultúru na čerpacích staniciach, ktorá robí z ich návštevy príjemný odpočinok od hektického každodenného života charakterizovaného dobrou atmosférou, špičkovým produktovým radom a personálom, ktorý je vždy pripravený pomôcť.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

25. januára 2016