Objednávka vraždy Žilinku bola priorita, ale zomrieť mala údajne aj jeho žena a deti

422236_mg_0769 676x451.jpg

22.8.2019 (Webnoviny.sk) – Objednávka vraždy nebola len na Maroša Žilinku, ale aj na jeho manželku a dve deti. Informuje o tom portál českého týždenníka Respekt.

Minulý týždeň sa prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Maroš Žilinka dozvedel novú informáciu, že zomrieť mal nielen on, ale aj jeho rodina, manželka a dve deti. Smrť detí a manželky mala byť pritom ´bonus´ so zvláštnym finančným ohodnotením.

„Objednávka bola daná na moju osobu tak, že moja vražda je priorita, ale keď sa podarí zneškodniť aj príslušníkov rodiny, za každú ďalšiu hlavu je odmena desať tisíc eur,“ povedal pre Respekt Žilinka.

Informáciu o objednávke na jeho rodinu považuje za novú. „S tým, že mám povolanie, v ktorom hrozí človeku nebezpečenstvo, som zmierený. A aké lepšie vysvedčenie môžem ako prokurátor dostať než to, že si so mnou takáto osoba neporadí peniazmi ani inak a jediným spôsobom, ako mi zabrániť v práci na prípade, je ma zlikvidovať,“ vysvetlil prokurátor. Za toto vysvedčenie Marianovi K. ďakuje, ale zároveň zdôrazňuje, že objednať si vraždu detí a ženy je otrasné.

Viac k témam: prokurátor
Zdroj: Webnoviny.sk – Objednávka vraždy Žilinku bola priorita, ale zomrieť mala údajne aj jeho žena a deti © SITA Všetky práva vyhradené.

22. augusta 2019