Noví Krotitelia duchov majú najneobľúbenejší trailer

Trailer snímky režiséra Paula Feiga má momentálne takmer 30 miliónov zhliadnutí, pričom sa zatiaľ nepáčil viac než 613-tisíc používateľom.BRATISLAVA 2. mája (WebNoviny.sk) – Najneobľúbenejší filmový trailer na portáli YouTube má nová verzia snímky Krotitelia duchov (1984), ktorá sa dostane do kín koncom júla. Trailer, ktorý spoločnosť Sony Pictures Entertainment zverejnila 3. marca, má momentálne takmer 30 miliónov zhliadnutí, pričom sa zatiaľ nepáčil viac než 613-tisíc používateľom a páčil iba takmer 215-tisíc používateľom. Naopak, na sociálnej sieti Facebooku dostal výrazne viac pozitívnych reakcií. V celkovom zozname videí s najvyšším počtom dislikeov na YouTube patrí tomuto traileru momentálne 18. priečka. Na vrchole je videoklip ku skladbe Baby od Justina Biebera, ktorý sa nepáčil viac než šiestim miliónom používateľov.

Krátka upútavka novej verzie rovnomennej komédie z roku 1984 prináša zábery New Yorku a krotiteľky duchov, ktoré tam s nimi bojujú. Tvorcovia zároveň predstavili aj ich špecializáciu – Melissa McCarthy stvárnila expertku zaoberajúcu sa paranormálnymi javmi, Kristen Wiig fyzičku častíc, Kate McKinnon jadrovú inžinierku a Leslie Jones sa predstaví ako tá, čo pozná New York. Vo videu sa tiež ukázal Chris Hemsworth, ktorý si vo filme zahral ich asistenta, ako aj zelený duch Slimer z prvých dvoch filmov. V novinke sa predstavia aj hviezdy pôvodných Krotiteľov duchov z rokov 1984 a 1989 Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson či Sigourney Weaver. Herecké obsadenie dopĺňajú Andy García, Michael K. Williams, Cecily Strong, Matt Walsh a Neil Casey. Režisérom je Paul Feig, ktorý spolu s Katie Dippold napísal aj scenár.

Pôvodných Krotiteľov duchov nakrútil rodák z Komárna Ivan Reitman, ktorý sa postaral aj o réžiu pokračovania z roku 1989. V oboch filmoch sa predstavili okrem spomínaných Murrayho, Aykroyda, Weaver a Hudsona aj Rick Moranis a Harold Ramis, ktorý zomrel predvlani vo februári.

Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

2. mája 2016