Nezlomia ma, odkazuje Kollár. Hovorí aj o kupovaní poslancov

Milan Krajniak povedal, že o vydieranie a kupovanie sa snažia oligarchovia blízki Smeru. Podľa neho z dvoch zdrojov sa dozvedeli, že suma za podporu pokračovania vlády podobnej tej súčasnej je dva milióny eur.BRATISLAVA 9. marca (WebNoviny.sk) – Strana Sme rodina – Boris Kollár zvolala tlačovú besedu o kupovaní a vydieraní novozvolených poslancov, nepredložila však žiadne fakty. Milan Krajniak na tlačovej besede povedal, že o vydieranie a kupovanie sa snažia oligarchovia blízki Smeru.

PARLAMENTNÉ VOĽBY

Obrazom: Prezident Kiska prijal lídrov strán, Kotlebovi dal košom

Podľa neho z dvoch zdrojov sa dozvedeli, že suma za podporu pokračovania vlády podobnej tej súčasnej je dva milióny eur. „Nie celému Smeru sa to pozdáva a cítili potrebu nás na to upozorniť,“ povedal s tým, že ide o ľudí, ktorí za tejto vlády boli úspešní a chcú v tom pokračovať. „To nie je Robert Fico, ale ľudia v pozadí. Robia to na základe rôznych svojich záujmov,“ uviedol.

VÝSLEDKY PARLAMENTNÝCH VOLIEB

Obrazom: Parlamentné voľby 2016

TAKTO PREBIEHALI PARLAMENTNÉ VOĽBY

Denník Sme priniesol informáciu, že Boris Kollár šéf hnutia Sme rodina – Boris Kollár, ktorý by mohol podporovať budúcu pravicovú koalíciu, bol zrejme v minulosti objektom sledovania tajnej služby pre možné kontakty s podsvetím.

Vyplýva to z kópií dokumentov, ktoré anonym doručil do Sme. Kollár podozrenia odmieta. „Niektorí ľudia si myslia, že nech voľby dopadnú akokoľvek, urobia si to po svojom. Chcú vytvoriť obraz a vydierať ma cez vymyslené spravodajské hry spred 25 rokov. To, sú veci, ktoré sa dnes len ťažko dajú overiť. S týmto majú pokračovať až kým ma nezlomia. Odkazujem hlupákom, že narazili. Mňa nezlomia,“ vyhlásil Kollár.

Podľa neho sú dokumenty lžou a nikdy sa nezaoberal predajom heroínu, ako sa uvádza v materiáloch, ktoré má Sme. „Nikdy som s tým nemal do činenia. Nikdy som sa takýmto činnostiam nevenoval,“ zdôraznil. Cieľom jeho diskreditácie je, aby pravica nemala záujem o podporu jeho hnutia a prípadne si kúpili jeho poslancov.

Podľa Krajniaka poslanecký klub vyjadril jednomyseľne podporu Kollárovi a zhodol sa, že dodržia čo deklarovali, a to, že nepôjdu do žiadnej vlády so Smerom a podporia vznik pravicovej vlády.

Odporúčame:

Obrazom: Prezident Kiska prijal lídrov strán, Kotlebovi dal košom

Fico prijal Kiskovo poverenie na zostavenie vlády

Kotleba kritizuje Kisku za ignoráciu legálne zvolenej strany

ĽSNS reaguje na rozhodnutie Kisku neprijať Kotlebu v paláci

Súdneho vikára desí vstup Kotlebovcov do parlamentu

Sulíkova SaS začala rokovať o vláde s týmito piatimi stranami

Zeman sa obul do Kotlebovej strany, čaká trestné oznámenie

Peter Belinský odstúpil z funkcie podpredsedu KDH

Sieť na rokovania so Smerom o zostavení vlády nepríde

Aktivisti žiadajú rozpustiť stranu Mariana Kotlebu

Smeráci uvažujú o vláde s týmito stranami

Obrazom: Úspech Kotlebu vyhnal do ulíc stovky ľudí

Bugár prehovoril. Bude Most-Híd rokovať o vláde so Smerom?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

9. marca 2016