Najlepšie sa býva vo vlastnom

BRATISLAVA 4. 2. 2016 (WBN/PR) – Vlastné bývanie je téma, ktorou sa skôr či neskôr zaoberá každý. Mať svoj životný priestor je naozaj dôležité.

Domov, sladký domov. Miesto, kam sa človek rád vráti z ciest, z práce, kde nájde pohodu, svoje útočisko, užíva si chvíle pokoja či zdieľa radosti s rodinou. Domov je viac než len bývanie. To môže mať rôznu podobu – podnájom, prenájom, bývanie u rodičov, vlastný byt či rodinný dom. Od istého veku v človeku silnie túžba po vlastnom bývaní, ktoré si môže prispôsobiť svojim potrebám, vkusu a záľubám. Investovať do vybudovania skutočného domova, či už kúpou alebo renováciou bytu alebo domu, je veľkým rozhodnutím. Spravidla je totiž získanie vlastnej strechy nad hlavou spojené s dlhodobým úverom na bývanie. Na jednej strane to predstavuje finančný záväzok na viac rokov, na druhej strane to znamená, že financie, ktoré každomesačne smerujú do bývania, neskončia „vo vrecku“ nejakého prenajímateľa, ale každý mesiac je byt alebo dom kúpený na úver zas o trochu viac váš. Pochopiteľne, človek sa ťažšie podujme k takému kroku v čase, keď by boli úverové podmienky na trhu nepriaznivé. Bola by však škoda premeškať príležitosť, keď situácia takémuto zásadnému rozhodnutiu nahráva. Teraz je ten čas. Financie vo forme úveru na bývanie získate vo Wüstenrot stavebnej sporiteľni už za 1,99 % p.a. Na trhu sú viaceré úverové ponuky, no neraz sa ich úroková sadzba pre konkrétneho žiadateľa ešte mení. Úrok prezentovaný v reklame nebýva vždy uvedený aj v úverovej zmluve. Vo Wüstenrote túto istotu máte. Úrok 1,99 % p.a. na prvé obdobie fixácie je rovnaký pre každého, pre klientov rôzneho veku, s rôznou výškou príjmu, z rôznych kútov Slovenska. Nemá to žiadny háčik, stačí byť v správnom čase (práve teraz) na správnom mieste (v ktorejkoľvek pobočke Wüstenrot stavebnej sporiteľne). Urobte krok k vlastnému príbytku, ktorý je aj ekonomicky výhodnejší ako dočasné riešenia.

*6060 (0850 60 60 60), www.wuestenrot.sk

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push([‚hit‘, ‚sk‘, ‚zazr2SdawI.ZUGeZ9K9CmPTXXfeduiL6TpZZXsqPB8j.47‘, ‚sfdtcpoqho‘, ‚nrvwzzydwtachagtwtxhfjztlgoh‘],
[‚viewable‘, ‚sk‘, ‚zazr2SdawI.ZUGeZ9K9CmPTXXfeduiL6TpZZXsqPB8j.47‘, ‚pgkjgmifmn‘, ‚_gde_isndwl_pgkjgmifmn‘]);

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

4. februára 2016