Na októbrovom megakoncerte vystúpi šestica rockových ikon

Pôjde o prvý prípad, keď sa v rámci jedného podujatia stretnú všetci uvedení vplyvní interpreti rockovej hudby. Los Angeles 4. mája (WebNoviny.sk) – Šestica ikonických predstaviteľov svetového rocku sa predstaví v októbri na jednom víkendovom podujatí. The Rolling Stones, The Who, Bob Dylan, Paul McCartney, Neil Young a Roger Waters vystúpia 7.-9. októbra na megakoncerte s názvom Desert Trip v juhokalifornskom meste Indio.

Ako ďalej informovala agentúra AP, podujatie sa uskutoční v lokalite Empire Polo Club, kde sa koná i každoročný hudobný a umelecký festival Coachella Valley Music and Arts Festival. Pôjde o prvý prípad, keď sa v rámci jedného podujatia stretnú všetci uvedení vplyvní interpreti rockovej hudby.

Program sa každý večer začne po zotmení a vždy vystúpi dvojica účinkujúcich. V piatok to budú The Rolling Stones a Bob Dylan, v sobotu Paul McCartney a Neil Young, podujatie uzavrú v nedeľu Roger Waters a The Who. Vstupenky sa začnú predávať 9. mája. Jednodňový lístok stojí 199 dolárov, trojdňový 399.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

4. mája 2016