Miškov ponúkol Procházkovi bilbordy, chce za ne počuť pravdu

Predseda strany SKOK Juraj Miškov dá predsedovi strany Sieť Radoslavovi Procházkovi sto bilbordov, ak povie pravdu a dokáže vylúčiť akúkoľvek spoluprácu so stranou Smer-SD po parlamentných voľbách.BRATISLAVA 29. januára (WebNoviny.sj) – Predseda strany SKOK Juraj Miškov dá predsedovi Siete Radoslavovi Procházkovi sto bilbordov, ak povie pravdu a dokáže vylúčiť akúkoľvek spoluprácu so stranou Smer-SD po marcových parlamentných voľbách.

„Ak sa mi pán Procházka ozve do nedele večera, mám pre neho pripravených sto bilbordov, môže si tam vylepiť vlastný vizuál. Ak sa neozve, v pondelok vylepíme na bilbordy vizuál podľa nášho uváženia,“ vyhlásil na dnešnom brífingu v Bratislave Juraj Miškov. „Chcem motivovať pána Procházku k tomu, aby začal hovoriť pravdu, pretože pravda je to, čo chcú ľudia počuť. Aj od pána Procházku, aj keď je nepríjemná. Chcem počuť jednoznačné ‚áno‘ alebo ‚nie‘ bez akéhokoľvek vykrúcania,“ pripomína Miškov s tým, že Procházka prišiel do politiky s tým, že chce symbolizovať zmenu politiky, chce symbolizovať generačnú výmenu, a nato, aby to dosiahol, musí začať hovoriť pravdu.

„Nemám nič proti strane Sieť. Som presvedčený o tom, že je tam veľa slušných a šikovných ľudí, ktorí to myslia úprimne. Dokonca aj v množstve riešení sa zhodujeme,“ pripustil Miškov. Bilbordy objednal predseda strany SKOK na február a zaplatiť ich chce peniazmi, ktoré zarobil podnikaním.

Ako pre agentúru SITA povedala hovorkyňa strany Sieť Karolína Ducká, Radoslav Prochádzka vylúčil spoluprácu so stranou Smer-SD, potvrdil to aj v Správach RTVS vo štvrtok 28. januára.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

29. januára 2016