Matúš Bero si poranil koleno, rozsah určia vyšetrenia

Slovenský stredopoliar v piatok chýbal v zostave tureckého Trabzonsporu.TRABZON 10. decembra (WebNoviny.sk) – Slovenský futbalový reprezentant Matúš Bero bude zrejme nejaký čas chýbať svojmu klubovému zamestnávateľovi, tureckému Trabzonsporu.

Dvadsaťjedenročný stredopoliar, ktorý sa po letnom príchode z AS Trenčín už udomácnil v základnej zostave klubu z Trabzonu, sa v pondelkovom ligovom zápase na pôde Kayserisporu dočkal svojho premiérového súťažného gólu v Turecku a rozhodol o víťazstve svojmu tímu (1:0).

V piatkovom domácom súboji tamojšej Süper Lig proti Adanasporu (4:1) na rozdiel od svojho krajana Jána Ďuricu nefiguroval v zápise o stretnutí. Viac svetla vnieslo sobotňajšie vyhlásenie na webe Trabzonsporu, podľa klubového lekára Ufuka Sentürka si Bero poranil pravé koleno, rozsah indispozície a hráčovej absencie by mali určiť budúcotýždňové vyšetrenia.

Trabzonspor sa po nevydarenom úvode ligovej sezóny dvoma víťazstvami v tomto týždni vyšvihol na 9. priečku v tabuľke 18-člennej Süper Lig, na svojom konte má 18 bodov.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

10. decembra 2016