Majstrovstvá Slovenska v rally sa skončili predčasne, v Orechovej Potôni tragicky zahynul český pretekár

19.3.2022 (Webnoviny.sk) – Počas Majstrovstiev Slovenska v rally na okruhu v Orechovej Potôni zomrel pri nehode 63-ročný spolujazdec. Polícia v súčasnosti preveruje okolnosti a presné príčiny havárie závodného vozidla.

Ako informovala Polícia SR – Trnavský kraj vo svojom profile na sociálnej sieti, preteky z úcty k pretekárovi organizátori zrušili. Polícia priblížila, že tím z Českej republiky tvoril 30-ročný vodič a jeho 63-ročný spolujazdec.

„Pri jazde na okruhu narazili z nezistených príčin s Peugeotom 208 do betónových zvodidiel. Silný naraz na mieste vážne poškodil závodné vozidlo a ťažkým zraneniam na mieste nehody podľahol spolujazdec. Vodiča previezli záchranári na ošetrenie do nemocnice,“ priblížila s tým, že okolnosti udalosti budú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania. Prípad si na mieste prevzali policajti z Dunajskej Stredy.

Viac k témam: Rally
Zdroj: Webnoviny.sk – Majstrovstvá Slovenska v rally sa skončili predčasne, v Orechovej Potôni tragicky zahynul český pretekár © SITA Všetky práva vyhradené.