Louis Tomlinson z One Direction sa stal otcom

Briana Jungwirth muzikantovi vo štvrtok 21. januára v Los Angeles porodila syna.

BRATISLAVA 22. januára (WebNoviny.sk) – Louis Tomlinson z anglicko-írskej chlapčenskej skupiny One Direction sa stal otcom.

Jeho priateľka Briana Jungwirth mu vo štvrtok 21. januára v Los Angeles porodila syna. Informáciu potvrdil magazínu People zdroj blízky matke. Správa o tom, že je Jungwirth tehotná, sa dostala na verejnosť v júli. S Tomlinsonom tvoria pár od začiatku minulého roku.

Louis Tomlinson sa stal známym vďaka formácii One Direction, ktorú s ním pôvodne tvorili Liam Payne, Niall Horan, Harry Styles a Zayn Malik. Posledný menovaný však skupinu tento rok v marci opustil. Pätica sa preslávila v súťaži The X Factor, kde v roku 2010 skončila na tretej priečke.

Po šou s nimi vydavateľstvo Syco Music, ktoré založil Simon Cowell, podpísalo kontrakt na dva milióny libier a One Direction sa stali fenoménom. Na konte majú zatiaľ albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013), Four (2014) a Made in the A.M. (2015). Získali viac ako sto ocenení vrátane piatich BRIT Awards, siedmich American Music Awards, piatich Billboard Music Awards alebo štyroch World Music Awards.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

22. januára 2016