Lionela Messiho na letisku napadli fanúšikovia River Plate

Argentínsky ofenzívny klenot v službách FC Barcelona sa stal terčom útoku fanúšikov súpera Kataláncov vo finále MS klubov.BARCELONA 21. decembra (WebNoviny.sk) – Megahviezda svetového futbalu Lionel Messi z katalánskeho veľkoklubu FC Barcelona pri odlete z Japonska po nedeľňajšom triumfe 3:0 vo finále XII. majstrovstiev sveta klubov pod hlavičkou Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) nad argentínskym tímom River Plate zažil nepríjemný incident. Na letisku v Tokiu ho totiž napadli priaznivci mužstva z Buenos Aires.

Odporúčame:

FC Barcelona získala rekordný tretí titul na MS klubov

Jeden z „tiežfanúšikov“ elitného útočníka opľul, na čo okamžite reagovali tréner Luis Enrique a Messiho spoluhráči Javier Mascherano a Luis Suárez. Ďalší priaznivci z Argentíny na ofenzívny klenot ich reprezentácie vulgárne nadávali. Všetci v blízkosti incidentu dali okamžite najavo svoje pobúrenie.

Správu priniesol argentínsky denník Olé a zdôraznil, že po finálovom presnom zásahu do siete River Plate sa Messi okamžite otočil k tribúne s priaznivcami súpera a zdvihnutím ruky sa im ospravedlnil za strelený gól. Neskôr vyzdvihol skutočnosť, že klub z jeho domoviny sa prebojoval do finále prestížneho podujatia.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

21. decembra 2015