Kollár má odkaz pre štandardné strany, z volieb budú v šoku

Ďalšie voľby podľa Borisa Kollára budú opäť šokom, a to najmä pre štandardné politické strany.BRATISLAVA 19. apríla (WebNoviny.sk) – Výsledky ďalších volieb bez ohľadu na to, či sa budú konať o niekoľko mesiacov alebo štyri roky, budú podľa predsedu strany Sme rodina – Boris Kollár opäť šokom, a to najmä pre štandardné politické strany.

Štandardným stranám Boris Kollár odkázal pozrieť sa do zrkadla. „Tam uvidíte príčinu,“ konštatoval. Štandardné strany podľa neho už roky ignorujú svojich voličov.

Parlamentná kultúra sa podľa Kollárových slov v aktuálnom siedmom volebnom období dostala na úroveň zariadenia 4. cenovej skupiny. „Preto sa vám prispôsobím,“ dodal Kollár s tým, že v pondelok aj dnes vidí v národnej rade „názorovú hluchotu a slepotu“. Stranám odkázal, že ľudí nezaujímajú škriepky politikov. „Za nás môžem sľúbiť jedno. Vždy dodržíme všetko, čo sme povedali,“ poznamenal.

Poslanec za SaS Martin Poliačik sa Kollára pýtal, ako je na tom dnes, keďže podnikateľ kandidoval s heslom „môžete mi veriť, nie som politik“. Poliačik Kollárovi pripomenul, že politikom sa už stal. Kollár sa považuje za neštandardného politika. Neštandardný podľa Kollára znamená, že splní, čo sľúbil.

Odporúčame:

Do rozpravy k vládnemu programu sa prihlásilo 42 poslancov

Matovič: Problémom Slovenska je korupcia Smeru, nie Kotleba

Pellegrini nahradil Fica, predstavil programové vyhlásenie

Noví poslanci zložili sľub, Počiatek sa vzdal mandátu

Kotlebov návrh neprešiel, minúta ticha za Tisa nebola

Kotlebu nezvolili za podpredsedu brannobezpečnostného výboru

Ficova vláda má program, je vládou kontinuity a pokroku

Štát vám možno opäť pošle šek v sume od 10 do 165 eur

Ficova vláda avizuje zmeny v daniach, fajčiarov nepotešia

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

19. apríla 2016