KDH: Smer je nereformovateľná strana, ktorá škodí krajine

Každý, kto bude podľa kresťanských demokratov (KDH) so Smerom v nadchádzajúcich regionálnych voľbách 2017 spolupracovať, ohrozuje princípy demokracie a poškodzuje kresťanskú demokraciu.BRATISLAVA 12. decembra (WebNoviny.sk) – Smer-SD svojou politickou činnosťou spôsobuje primárne škody krajine a jej obyvateľstvu a svojím konaním devastuje aj vedomie spoločnosti a právne vedomie. Devastuje vieru v spravodlivosť, vieru, že pracovití ľudia môžu v našej krajine slušne žiť, môžu uspieť.

Vyplýva to zo stanoviska kresťanských demokratov (KDH) k sobotňajšiemu snemu strany Smer-SD, ktoré agentúre SITA poskytol Stano Župa z Komunikačného oddelenia KDH. „Po poslednom sneme Smeru, … musí byť aj tým najtrpezlivejším zrejmé, že Smer je ako strana nereformovateľná,“ uvádza sa v stanovisku.

Kresťanskí demokrati tvrdia, že hodnoty, na ktorých sa vyvíjala Európa, a tým aj Slovensko, Smer-SD vedome a programovo devastuje. „Uvedomujúc si všetky tieto súvislosti je nevyhnutné prehlásiť, že každý, kto bude so Smerom v nadchádzajúcich regionálnych voľbách 2017 spolupracovať, ohrozuje princípy demokracie a poškodzuje kresťanskú demokraciu,“ píše sa v stanovisku.

Odporúčame:

Video: Smerákov vítal na sneme transparent s Bašternákom

Fico: Smeráci zleniveli, strana čelí útokom médií a opozície

Smer-SD nevyhlásil vojnu médiám, ale nepravdivým informáciám

Ficova pozícia je pevná, Smer chce vyhrať voľby v roku 2020

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

12. decembra 2016