Humenčan sa vyhrážal čašníčke a jej deťom zabitím, skončil v policajnej cele

390799_gettyimages 468814288 676x451.jpg

19.1.2022 (Webnoviny.sk) – Trestnému stíhaniu za nebezpečné vyhrážanie čelí 28-ročný muž z Humenného, ktorý sa na začiatku tohto týždňa v jednom z miestnych pohostinstiev vyhrážal čašníčke a jej deťom zabitím. Ako konkretizovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, z vrecka vybral aj nôž. „Konanie muža vzbudilo u 44-ročnej ženy vážnu obavu o život a zdravie, bála sa predovšetkým o život svojich detí,“ uviedla Ligdayová.

Polícia podozrivého muža zadržala a umiestnila do cely policajného zaistenia. Neskôr mu vzniesla obvinenie z trestného činu nebezpečného vyhrážania. „Vyšetrovaním prípadu bolo ďalej zistené, že tento Humenčan už poškodenej žene zaslal aj SMS, v ktorých jej vulgárne nadával a vyhrážal sa jej, že zle skončí. Muž ženu atakoval aj telefonicky, obsah telefonátov bol totožný s obsahom SMS,“ dodala policajná hovorkyňa. Na obvineného Humenčana bol spracovaný podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

Zdroj: Webnoviny.sk – Humenčan sa vyhrážal čašníčke a jej deťom zabitím, skončil v policajnej cele © SITA Všetky práva vyhradené.

19. januára 2022