Haraus s Hudíkom obsadili skvelé tretie miesto v super G Svetového pohára vo Veysonnaze

9.1.2020 (Webnoviny.sk) – Slovenský reprezentant v parazjazdovom lyžovaní Miroslav Haraus s navádzačom Marošom Hudíkom obsadil vo štvrtkovom super G na pretekoch Svetového pohára vo švajčiarskom Veysonnaze 3. miesto medzi zrakovo znevýhodnenými mužmi, v rovnakej kategórii bol úplne nevidiaci Marek Kubačka s navádzačkou Máriou Zaťovičovou piaty. Medzi stojacimi mužmi obsadil Martin France 21. priečku.

Viac k témam: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní zdravotne znevýhodnených športovcov, Veysonnaze
Zdroj: Webnoviny.sk – Haraus s Hudíkom obsadili skvelé tretie miesto v super G Svetového pohára vo Veysonnaze © SITA Všetky práva vyhradené.