Gombos do semifinále turnaja v Montpellieri nepostúpil, podľahol svetovej deviatke Monfilsovi

7.2.2020 (Webnoviny.sk) – Slovenský tenista Norbert Gombos neprekĺzol na turnaji ATP Tour 250 vo francúzskom Montpellieri do semifinále dvojhry mužov. V piatkovom štvrťfinále totiž podľahol svetovej deviatke a najvyššie nasadenému hráčovi Francúzovi Gaelovi Monfilsovi za 73 minút 3:6, 4:6.

V prvom sete Gombos stratil hneď svoj prvý servis, potom však v piatej hre brejkol favorizovaného súpera. Za nepriaznivého stavu 3:4 však opäť prišiel o podanie a set prehral 3:6.

V druhom sete Monfils brejkol slovenského súpera v tretej hre a potom už súboj dopodával do víťazné konca. Na postup však potreboval až päť mečbalov, keďže Gombos pri servise Francúza statočne bojoval.

Turnaj ATP Tour 250 v Montpellieri

dvojhra mužov – štvrťfinále

Gael Monfils (Fr.-1) – Norbert Gombos (SR) 6:3, 6:4

Viac k témam: ATP World Tour
Zdroj: Webnoviny.sk – Gombos do semifinále turnaja v Montpellieri nepostúpil, podľahol svetovej deviatke Monfilsovi © SITA Všetky práva vyhradené.