Fico vychválil Kaliňáka, opozícia len kydá hnoj

Polícia pod vedením ministra vnútra Roberta Kaliňáka má podľa premiéra Roberta Fica najlepšie výsledky v histórii Slovenska.BRATISLAVA 30. júna (WebNoviny.sk) – Minister vnútra Robert Kaliňák bojuje proti daňovým podvodom a polícia má pod jeho vedením najlepšie výsledky v histórii Slovenska.

Predseda vlády Robert Fico tak na pôde parlamentu v rámci mimoriadnej schôdze zhrnul postoj vlády k návrhu na vyslovenie nedôvery Kaliňákovi. Vytvorenie daňovej kobry alebo zavedenie elektronického trhoviska je podľa Fica dôkazom výsledkov práce ministra.

Viac o mimoriadnej schôdzi parlamentu:

Opozícia odvoláva Kaliňáka, Lipšič čítal z listu policajta

Opozícia sa podľa Fica snaží o vytvorenie zlého mena Slovenska v čase, keď preberá predsedníctvo v Európskej únii. „Toto nie je slovenské, toto nie je štátnické,“ vyhlásil s tým, že namiesto toho, aby opoziční poslanci pracovali v prospech krajiny len kydajú hnoj.

Zároveň opozícii pripomenul kauzy, ktoré prepukli, keď boli jej zástupcovia vo vláde, ako napríklad Osrblie alebo kauzu daniari. Fico tiež vyhlásil, že opozícia zneužíva ústavné právo na vyslovovanie nedôvery členom vlády tým, že to robí každú chvíľu. Daniela Lipšica na začiatku svojho prejavu označil za „podržtašku“ Igora Matoviča s tým, že nikdy nebude úspešný v slovenskej politike.

Obrazom: Policajná razia v objektoch spojených s Bašternákom

Odporúčame:

Koalícia opäť Kaliňáka podrží, v kauze je veľa otáznikov

Obrazom: Polícia robila raziu u podnikateľa Bašternáka

Asistent poslanca Rajtára ľutuje, že si pozrel účet Kaliňáka

Smeru ublížila kauza Bašternák. #Sieť ide ku dnu

Obrazom: Tisíce demonštrantov opäť žiadali demisiu Kaliňáka

Zo 650-tisíc na 10,5 milióna. Matovič ukázal príjmy Kaliňáka

Opozícia vytiahla na ministra Kaliňáka ďalší jeho kšeft

Prokurátori z kauzy Kaliňák majú prepojenie na Bašternáka

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

30. júna 2016