Fico odcestoval na návštevu do Spojených arabských emirátov

Do emirátov išiel Fico rokovať o vzájomnej spolupráci, potenciálnych obchodných projektoch a možných investíciách, zúčastní sa aj na slávnostnom otvorení slovenského veľvyslanectva v Spojených arabských emirátoch.

BRATISLAVA 20. decembra (WebNoviny.sk) – Predseda vlády SR Robert Fico dnes spolu s ministrom vnútra Robertom Kaliňákom odcestovali na oficiálnu návštevu Spojených arabských emirátov. Tu sa v pondelok 21. decembra premiér Fico stretne s predstaviteľmi krajiny a emirátov Abú Zabí a Dubaj.

Ako ďalej agentúru SITA informoval tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR, na stretnutí budú rokovať o vzájomnej spolupráci, potenciálnych obchodných projektoch a možných investíciách. V Abú Zabí sa Fico zúčastní na slávnostnom otvorení slovenského veľvyslanectva v Spojených arabských emirátoch a podpíše medzištátnu zmluvu o zamedzení dvojitého zdanenia a zabránení daňového úniku v odbore daní z príjmov. Do vlasti sa slovenská delegácia vráti v pondelok 21. decembra v neskorých večerných hodinách.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

20. decembra 2015