Fico nazval údajnú nahrávku Kočnera s Trnkom obludnou kauzou a Beblavého označil za Gorilie mláďa

426784_ficogor 676x415.jpg

14.10.2019 (Webnoviny.sk) – Strana Smer-SD nemá s Gorilou nič spoločné. Vo videu zverejnenom na Facebooku to povedal predseda strany Robert Fico s tým, že nahrávka bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku a podnikateľa Mariana K. je obludná kauza druhej Dzurindovej vlády.

„Išlo v nej o provízie z privatizácie strategických podnikov a kupovanie poslancov predovšetkým v prospech Penty,“ uviedol Fico. Dodal, že tí, čo by mali najviac mlčať a chodiť od hanby po kanáloch, robia vyhlásenia, ktorými sa snažia kauzu hodiť na Smer.

Fico lídra strany Spolu Miroslava Beblavého označil za Dzurindove gorilie mláďa. „Ako štátny tajomník kryl všetky špinavosti SDKÚ a keď vyšli na povrch, s hrdosťou zase kandidoval za túto stranu. Je neuveriteľné sledovať pána Sulíka (predseda SaS, pozn. SITA), ako obviňuje Smer a je pritom vidieť obraz a zvuk videa, na ktorom s Marianom K. ako predseda parlamentu dohaduje voľbu generálneho prokurátora Trnku. Spôsobom sebe vlastným, teda pokryteckým, sa pridala strana daňového podvodníka pána Kisku, ktorej hlavný expert na zdravotníctvo je manažér Penty,“ povedal šéf Smeru. Tvrdí, že keby média riadne fungovali, títo politici by sa potili na tlačových besedách od nervozity.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Gorila
Zdroj: Webnoviny.sk – Fico nazval údajnú nahrávku Kočnera s Trnkom obludnou kauzou a Beblavého označil za Gorilie mláďa © SITA Všetky práva vyhradené.

14. októbra 2019