Dara Rolins zverejnila video ku coververzii hitu Wild World

Pieseň zaznie v očakávanom filme Ako sa zbaviť nevesty režiséra Tomáša Svobodu.BRATISLAVA 22. apríla (WebNoviny.sk) – Slovenská speváčka Dara Rolins zverejnila videoklip ku coververzii hitu Wild World, ktorý zložil anglický muzikant Cat Stevens. Novinka zaznie vo filme Ako sa zbaviť nevesty, ktorý začnú v slovenských kinách premietať 19. mája.

Interpretka odmietla v klipe, ktorý režíroval Tomáš Medek, vystúpiť v svadobných šatách. „Pôvodný nápad pána režiséra to bol, ale to som zavrhla hneď,“ prezradila speváčka, ktorá si napokon obliekla džínsy a tričko. „Som za normálne dievča, ktoré si prezerá album s fotkami zo svadby, spomína na to, čo jej rodina zažila. Celé je to prekladané zábermi z filmu,“ dodala.

Štyridsaťtriročná rodáčka z Bratislavy v súčasnosti tvorí pár s rapperom Rytmusom, no o svadbe zatiaľ nepremýšľajú. „Možno sa nikdy nevydám. Nie je to v pláne. Ja sa veľmi v úlohe nevesty nevidím. Nikdy som svadobné šaty na sebe nemala, ani po tom netúžim,“ vyjadrila sa.

Film Ako sa zbaviť nevesty nakrútil Tomáš Svoboda, ktorý sa postaral aj o scenár. V komédii sa predstavia Lenka Vlasáková, Andrea Kerestešová, David Matásek, Veronika Žilková, Kordula Stropnická, Matyáš Bystroň, Jana Švandová, Matěj Ruppert a ďalší.

Video: Dara Rolins – Wild World

Dara Rolins, rodným menom Darina Gambošová, spieva už od detstva. Do povedomia verejnosti sa zapísala v roku 1984 skladbou Zvonky štěstí, ktorú naspievala s Karlom Gottom. Na konte má albumy ako Keby som bola princezná Arabela (1983), Darinka (1986), Čo o mne vieš (1988), Téměř růžový příběh (1990), Sen lásky (1997), What’s My Name (2002), D1 (2006), D2 (2008) alebo Stereo (2011). Žije v Prahe.

Informácie pochádzajú od Zuzany Szabóovej zo spoločnosti Bontonfilm a z archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

22. apríla 2016