Čínsky miliardár vzal 3000 zamestnancov na paellu do Madridu

Cesta skupiny, ktorú tvoria väčšinou predajcovia produktov zdravotnej starostlivosti, stála sedem miliónov eur. Madrid 7. mája (WebNoviny.sk) – Miliardár a zakladateľ čínskeho konglomerátu Tien Groups odmenil 3000 svojich najlepších predajcov – vzal ich na bezplatný výlet do Madridu a počas neho na večeru na tradičné španielske jedlo paella, na býčí zápas a prehliadku paláca kráľa Filipa VI.

Usmievajúce sa davy pracovníkov sedeli za dlhým radom piknikových stolov v parku na brehu rieky a taniere s horami paelly zapíjali sangriou. Akciu zaplatil miliardár a filantrop Li Ťin-jüan a organizovala ju čínska cestovná kancelária U Tour. Zástupca riaditeľa U Tour Čang Si-laj informoval, že cesta skupiny, ktorú tvoria väčšinou predajcovia produktov zdravotnej starostlivosti, stála sedem miliónov eur.

Výlet nasleduje rok potom, čo vzal Li Ťin-jüan 6400 zamestnancov do Francúzska, napísala tlačová agentúra AP. Čang vysvetlil, že tento rok išlo na výlet menej predajcov, lebo boli stanovené vyššie ciele predajnosti a v Číne sa odohráva tvrdší konkurenčný boj.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

7. mája 2016