Chris Brown čelí obvineniu z napadnutia a krádeže

Polícia 26-ročného interpreta zatiaľ nevypočula.

BRATISLAVA 3. januára (WebNoviny.sk) – Americký r’n’b spevák Chris Brown čelí obvineniu z napadnutia a krádeže. K incidentu údajne došlo v sobotu v lasvegaskom Palms Casino Resorte.

Nemenovaná žena uviedla, že ju 26-ročný interpret, ktorý už mal množstvo problémov so zákonmi, napadol a ukradol jej mobilný telefón po tom, ako sa ho snažila odfotiť počas párty v hotelovej izbe.

Podľa polície mala žena malé zranenia, nepotvrdili však, či sú dôsledkom konfliktu s Brownom, ktorého zatiaľ nevypočuli. Jeho hovorkyňa Nicole Perna označila obvinenia za vymyslené.

Christopher Maurice Brown má na konte osem albumov – sólovky Chris Brown (2005), Exclusive (2007), Graffiti (2009), F.A.M.E. (2011), Fortune (2012), X (2014), spoločný album s rapperom Tygom s názvom Fan Of A Fan: The Album (2015) či najnovší počin Royalty (2015).

K jeho najúspešnejším singlom patria skladby Run It! (feat. Juelz Santana), Kiss Kiss (feat. T-Pain), Look At Me Now (feat. Lil Wayne & Busta Rhymes), Don’t Wake Me Up a Loyal (feat. Lil Wayne & Tyga). V roku 2012 získal za nahrávku F.A.M.E. cenu Grammy v kategórii Najlepší r’n’b album. Zviditeľnil sa tiež napadnutím speváčky Rihanny a konfliktami s Drakeom a Frankom Oceanom.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

3. januára 2016