Čajkovského gól rozhodol o víťazstve Dinama Moskva, Bakoš si pripísal asistenciu

23.1.2020 (Webnoviny.sk) – Slovenský hokejový obranca Michal Čajkovský gólom rozhodol o víťazstve Dinama Moskva nad Viťazom Podoľsk 3:1 vo štvrtkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). Dvadsaťsedemročný Bratislavčan v 57. min strelil gól Moskovčanov na 2:1, tí niekoľko sekúnd pred záverečnou sirénou spečatili triumf gólom do prázdnej bránky.

Bod za asistenciu si pripísal aj útočník Admiralu Vladivostok Martin Bakoš, ktorého tím prehral na ľade Jokeritu Helsinku 3:4 po predĺžení.

KHL 2019/2020

Jekaterinburg – Čeľabinsk 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)

Jaroslavľ – CSKA Moskva 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Omsk – Soči 5:2 (0:1, 1:1, 4:0)

Kazaň – Ufa 3:2 po sam. nájazdoch (0:0, 2:2, 0:0 – 0:0, 1:0)

Dinamo Moskva – Podoľsk 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) – Michal Čajkovský (Dinamo) 1+0

Jokerit Helsinki – Vladivostok 4:3 po predĺžení (1:1, 1:1, 1:1 – 1:0) – Martin Bakoš (Vladivostok) 0+1

Petrohrad – Nur-Sultan 7:4 (1:0, 2:3, 4:1)

Spartak Moskva – Čerepovec 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

Zdroj: Webnoviny.sk – Čajkovského gól rozhodol o víťazstve Dinama Moskva, Bakoš si pripísal asistenciu © SITA Všetky práva vyhradené.