Betlehemské svetlo príde aj do bratislavskej Dúbravky, prinesie ho vianočné auto

395681_betlehemske svetlo 676x451.jpg

BRATISLAVA 6. decembra (WebNoviny.sk) – Do bratislavskej Dúbravky príde vianočné auto, ktoré prinesie Betlehemské svetlo. Mestská časť o tom informuje na svojej oficiálnej internetovej stránke s tým, že vianočné auto zavíta do Parku Družba v pondelok 17. decembra o 17:00.

Príjazd vianočného auta do Dúbravky v rámci Vianočnej jazdy mestskými časťami, ktorú pripravilo Bratislavské kultúrne a informačné stredisko pri príležitosti osláv 15 rokov pôsobenia, bude sprevádzať kultúrny program. O 17:00 vystúpi kapela Kuštárovci, po nich prinesú dúbravskí skauti svetlo z Betlehema a o 18:00 zaspieva domáca Dúbravanka.

Vianočná jazda mestskými časťami je pilotným projektom Vianočnej Bratislavy. Vianočným autom sme prekvapili a potešili obyvateľov siedmich mestských častí, Dúbravka je poslednou zastávkou. Som veľmi rád, že sme vianočnú atmosféru priniesli nielen do centra hlavného mesta, ale aj do jeho mestských častí,“ uviedol riaditeľ Bratislavského kultúrneho a informačného strediska Vladimír Grežo.

Viac k témam: Betlehemské svetlo, Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, Vianočná Bratislava
Zdroj: Webnoviny.sk – Betlehemské svetlo príde aj do bratislavskej Dúbravky, prinesie ho vianočné auto © SITA Všetky práva vyhradené.

6. decembra 2018