Banskobystričania podporili žiadosť Nitry o zahraničných rozhodcov vo finále Tipsport ligy

BANSKÁ BYSTRICA 12. apríla (WebNoviny.sk) – Vedenie hokejového HC ´05 Banská Bystrica podporilo žiadosť finálového súpera z Nitry o delegovanie zahraničných rozhodcov na rozhodujúcu bitku o titul.

Odporúčame:
Nitra zopakovala požiadavku spred roka, vo finále chce zahraničných rozhodcov

Nitrania už pred rokom žiadali o zahraničných arbitrov od piateho stretnutia finále, v ktorom sa stretli oba tímy. Banskobystričania sa ich teraz rozhodli podľa ich stanoviska na facebookovom profile podporiť aj z dôvodu „zachovania“ nestrannosti a objektivity.

Odporúčame:
Finále Tipsport ligy sa začne v sobotu, majster bude známy najneskôr 26. apríla

„Veríme, že podporou nitrianskej žiadosti stratíme výhodu, ktorú by sme našim nekomentovaním vzniknutej situácie získali, a vrátime sa späť na rovnakú štartovaciu čiaru ako náš súper z Nitry. Dúfame, že psychický tlak na rozhodcov v prípade nevyhovenia našej spoločnej žiadosti bude pôsobiť od obidvoch klubov rovnocenne a bez problémov sa budú trestať jasné fauly aj v predĺžení,“ píše sa vo vyhlásení HC ´05.

 

Viac k témam: HC ’05 iClinic Banská Bystrica, HK Nitra, hokej, play-off Tipsport ligy, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Banskobystričania podporili žiadosť Nitry o zahraničných rozhodcov vo finále Tipsport ligy © SITA Všetky práva vyhradené.

12. apríla 2017