Americké Ohio zasiahla tragédia, vrah vystrieľal rodinu

O život prišlo pri streľbe päť detí a dvaja dospelí.Cincinnati 22. apríla (WebNoviny.sk) – Sedem životov vyhaslo v piatok v americkom štáte Ohio pravdepodobne v dôsledku rodinnej drámy. Viaceré americké médiá zhodne informovali, že v okolí rodinného domu v okrese Pike sa obeťou streľby stalo sedem členov jednej rodiny.

Podľa informácií, ktoré sa odvolávajú okrem iného na miestneho duchovného Phila Fultona, prišlo o život päť detí a dvaja dospelí. Nevedno, či je medzi nimi aj páchateľ. Posledné informácie zo zámoria síce naznačujú, že vrah by mohol byť na úteku, ani to však nie je isté.

Polícia uzavrela viaceré objekty v okolí a preventívne obmedzila aj prístup do osem míľ vzdialenej školy. Americké orgány potvrdili zatiaľ pre tlačovú agentúru DPA len to, že došlo k zločinu, ktorý si vyžiadal viacero obetí. Hovorkyňa prokuratúry uviedla, že presný počet zatiaľ nepozná, šerif z okresu Pike avizoval tlačovú konferenciu.

Federálna polícia ponúka miestnym bezpečnostným zložkám pomoc. Na miesto činu vyslali i 12 kriminalistov z Úradu pre kriminálne vyšetrovanie štátu Ohio.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

22. apríla 2016