Alior Bank prehlbuje spoluprácu s Apple a IBM

BRATISLAVA 8. marca (WBN/PR) – Poľská Alior Bank kontinuálne pokračuje vo svojich snahách o zásadnú zmenu komunikácie so svojimi zákazníkmi a rozhodla sa využiť tri nové IBM Mobile First aplikácie pre operačný systém iOS od spoločnosti Apple.

Alior Bank bude prvou bankou na svete, ktorá bude využívať tri nové IBM Mobile First aplikácie pre operačný systém iOS. Tieto aplikácie umožnia poradcom vytvoriť, sprístupniť a riadiť portfólio klientov pomocou Apple prístrojov, kvalitnej analytiky a jednoduchej správy. Všetky tieto funkcie budú môcť bankoví pracovníci využívať kdekoľvek a kedykoľvek sa stretnú so svojimi klientami, teda nielen v banke.

„Rýchlosť je efektivita, s akou Apple a IBM spolupracujú s Alior Bank pri vytváraní a navrhovaní aplikácií, ktoré výrazne zvýšia produktivitu našich privátnych bankových poradcov urobila na nás dojem,“ hovorí Andrzej Roslaniec, riaditeľ privátneho bankovníctva v Alior Bank.

S pomocou IBM Mobile First iOS aplikácií, zabudovaných v Apple prístrojoch, budú Alior bankoví profesionáli schopní poskytnúť zákazníkom dynamickú a personalizovanú skúsenosť so službami banky, ktoré budú mať dobrú analytiku, budú bezpečné, ľahko ovládateľné a dostupné 24 hodín denne. Aplikácie budú tiež pomáhať bankovým riaditeľom lepšie koordinovať informácie od predajcov a mať lepšie informácie o tom, čo sa práve deje v ich odbore.

Tri nové aplikácie budú mať tieto funkcie:

• Budú poskytovať Alior Bank vynikajúcu interakciu umožnia jej klientom rýchlejšie sa prihlásiť do bankového systému

• Pomôžu poradcom pripraviť sa na ďalší deň a lepšie si zorganizovať stretnutia s klientami

• Manažéri na pobočkách a obchodní manažéri posilnia schopnosti predajcov a poskytnú im pomoc, odhliadnuc od toho, či budú mať práve vtedy stretnutie s klientom

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

8. marca 2016