Alekšince si zahrajú proti Barcelone, Šurany vyzvú Bayern

BRATISLAVA 29. apríla (WBN/PR) – Ozaj netradičný víkend majú pred sebou vybrané tímy z nižších slovenských futbalových súťaží. Svoje strelecké schopnosti si totiž budú porovnávať so slávnymi európskymi veľkoklubmi. A vy si môžete tipnúť, kto bude úspešnejší: „Dedina“ alebo veľkoklub?

Túto unikátnu stávku si pre vás pripravila stávková spoločnosť Niké v rámci pokračovania akcie FUTBALOVÁ ŽATVA. Počas tohto víkendu si tak môžete pridať na tiket opäť vybraný šláger z viac ako 200 zápasov až po 5. ligu (dokonca i pár zápasov zo 6. ligy), no nielen to! Novinkou sú takzvané GÓLOVÉ DUELY. O čo ide?

Niké proti sebe postavila dvojice mužstiev – na jednej strane slovenský klub z nižšej ligy, na druhej napríklad FC Barcelona, Real Madrid či mníchovský Bayern. Úlohou tipéra je uhádnuť, či vo svojom víkendovom ligovom stretnutí dá viac gólov „európsky gigant“ alebo „slovenský trpaslík“.

A dvojice rivalov sú vskutku exkluzívne, posúďte sami:

AC Miláno – Horné Saliby
Ajax Amsterdam – Stráža
Arsenal – Rakytovce
Bayern – Šurany
FC Barcelona – Alekšince
FC Porto – Sobrance
Juventus – Čunovo
Lyon – Terchová
PSV Eindhoven – Medzibrod
Real Madrid – Bánovce nad Bebravou

Kto bude úspešnejší? Potrebujete poradiť? Užitočné štatistiky a prognózy odborníkov na gólové duely, ale aj na šlágre zo štvrtej či piatej ligy nájdete na webe Niké.

Tipovať môžete v pobočkách na celom Slovensku, na internete alebo priamo vo svojom mobile či tablete s aplikáciou Niké. Vychutnajte si pravú futbalovú žatvu s mottom: Stav si v Niké na tých svojich!

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

29. apríla 2016